Skip to main content
Pädevuskoolitus kood 95
Me ootame Teid

Firmast

Mewo Autokooli (registrikood 10632824) koolitusluba nr. 5399 HTM, mis on välja antud Teadus-ja Haridusministeeriumi poolt. Autokool MEWO pakub kvaliteetset autojuhtide koolitust aastast 1991. Mewo Autokool on Eesti Autokoolide Liidu (EAKL) liige alates tema loomisest. 1997. a-st on Eesti Töötukassa koostööpartner.

Autokool MEWO tegeleb peamiselt mootorsõidukijuhtide koolitamisega. Ettevõte pakub ajakohast A-, A1-, A2-, B-, BC1-, BE-, C-, C1-, CE-, DE-kategooria sõidukijuhtide koolitust ning auto- ja bussijuhi pädevuskoolitus (ameti- ja täiendkoolitust) – kood 95. Lisaks pakume esmaõppe pimeda aja ja esmaõppe lõppastme koolitust ning lõppastme ja esmaabi koolitust. ADR – ohtlike veoste vedu, PK – Põhikoolitus, PG – Paak autole, LA – Lõhkeaine, RA – radiatsioon.

Ettevõte on seadnud omale eesmärgiks õpetada õpilasi turvaliselt ja ohutult liiklema ning aidata kaasa üldisele liiklusohutusele Ida- ja Lääne-Virumaal. Uuendame pidevalt oma õppeprogramme ja pöörame tähelepanu õppevahendite kvaliteedile ning õpetajate professionaalsusele.

Oleme arenenud üheks suuremaks ja edukamaks Eesti autokooliks ning meie õpilased hindavad teenust positiivselt.

Meie motoks on olla paindlikud ning tulla igati vastu kliendi soovidele, et olla kliendikeskne koolitusasutus.

Teooria tunnid toimuvad hästi varustatud õppeklassis, mis asub Jõhvi südalinnas aadressil Sompa 1a (endine Postimaja).

Kohustusliku teooria- ja sõidutundide läbides tuleb Teil sooritada kooli eksam, mis viiakse läbi meie koolis tasuta.

Paindlik õppesüsteem, eesti ja vene õppegrupid, individuaalõpe, s.t., et õpetaja tegeleb ainult Teiega Teile sobival ajal. Õppematerjalideks on liikluseeskirjad, liiklustestid ja videofilmid. On võimalus õppida interneti teel kaugõppes nn E-õppe.

Autokooli instruktorid omavad suurt kogemust mootorsõidukijuhtide koolitamise alal.

Autokool omab oma tehnilist parki (A, B, C, CE- ja D kategooriale).

Meie partnerid on АS Eesti Krediidipank, If P&C Insurance AS, Eesti Töötukassa, Tallinna Tehnikakõrgkool, Eesti Kaitsevägi, Maanteeamet, Eesti Autokoolide Liit, Maksuamet, TÜ Soter, OÜ Teooria, Tõnu Mägi koolitus OÜ, Admiral Markets AS, Viru Vangla, Talpet Trans AS, Viru Keemia Grupp AS, AS Olerex, Eesti Energia AS, Eesti Energia Tehnoloogiatööstus AS, AS Narva Auto, SEBE AS, Parmetrans OÜ, AS Mecro (Stokker).